Treść strony

Zapraszamy laureatów konkursu "Bajeczna Bombka" na uroczyste wręczenie nagród

Publikujemy wyniki drugiej edycji konkursu "Bajeczna bombka", Na konkurs wpłynęło aż 149 prac! Komisja miała nie lada wyzwanie, aby wybrać te najpiękniejsze! Każda z dostarczonych bombek jest wyjątkowa i niezwykła. Nie wszystkie mogły być nagrodzone, ale wszystkie będą stanowiły dekoracje choinek w Starostwie. Dzięki Wam ponownie będziemy mieli najpiękniejsze choinki w Powiecie.
 
Podsumowanie konkursu odbędzie się 12 Grudnia w Starostwie Powiatowym.
Szczegółowy plan poniżej:
 
-12:00 Szkoły Podstawowe klasy I-III z gmin Powiatu Żyrardowskiego
-12:30 Szkoły Podstawowe IV-VIII z gmin Powiatu Żyrardowskiego
-13:00 Szkoły Podstawowe I-III z Żyrardowa
-13:30 Szkoły Podstawowe IV-VIII z Żyrardowa
-14:00 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
-14:30 Szkoły Ponadpodstawowe
-15:00 Przedszkola
 
Laureaci w kategorii I (wychowanie przedszkolne): Ignacy Grzelak - Niepubliczne Przedszkole „Gabilandia” w Żyrardowie, Iga Kamińska - Miejskie Przedszkole nr 9 w Żyrardowie, Barbara Maciszewska - Miejskie Przedszkole nr 2 w Żyrardowie, Martyna Rutkowska - Miejskie Przedszkole nr 2 w Żyrardowie, Zuzanna Sobiecka - Miejskie Przedszkole nr 9 w Żyrardowie, filia przy ul. Waryńskiego, Wiktor Szulc - Miejskie Przedszkole nr 9 w Żyrardowie, Filip Tkacz - klub Osiedlowy „Koliber” w Żyrardowie
 
Laureaci w kategorii II (klasy 1-4): Blanka Bartosiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Reja w Żyrardowie, Zofia Chojecka - Szkoła Podstawowa w Mszczonowie, Maria Chruściel - Szkoła Podstawowa w Bartnikach, Inga Głowacka - Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie, Kacper Jakubczak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Olga Kowalczyk - Szkoła Podstawowa nr 4 w Żyrardowie, Wiktor Kuran - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Amelia Kwiatkowska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie, Lena Mońka - Szkoła Podstawowa w Guzowie, Alan Piekarski - Szkoła Podstawowa w Bartnikach, Maksymilian Piekarski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Oliwia Sobańska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie, Nela Steczkowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej filia w Korabiewicach, Agata Stopińska - Szkoła Podstawowa w Bartnikach, Kacper Stopiński - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej, Zofia Szadkowska - Szkoła Podstawowa w Bartnikach, Antoni Zagajewski - Osiedlowy Dom Kultury w Żyrardowie, Kinga Witwicka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Wojciech Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Reja w Żyrardowie, Danylo Zaitsevskyi - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie
 
Laureaci w kategorii III (klasy 4-8): Zuzanna Cichocka - Szkoła Podstawowa w Mszczonowie, Julia Czupryńska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Dominika Głośniak - Szkoła Podstawowa nr w Żyrardowie, Wiktor Koźbiał - Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie, Weronika Lipińska - Szkoła Podstawowa w Mszczonowie, Maja Felczak - Szkoła Podstawowa w Wiskitkach, Kacper Jakubczak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Dominik Łasica - Szkoła Podstawowa w Wiskitkach, Zuzanna Łasica - Szkoła Podstawowa w Wiskitkach, Monika Michalak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej, Wiktoria Pelc - Szkoła Podstawowa nr 2 w Żyrardowie, Klaudia Puchała - Szkoła Podstawowa nr 2 w Żyrardowie, Wiktoria Radziwon - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Seweryn Rokicki - Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie, Laura Sadowska - Szkoła Podstawowa w Żyrardowie, Patryk Sobiecki - Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie, Kacper Szymański - Szkoła Podstawowa nr 2 w Żyrardowie, Oskar Trzciński - Szkoła Podstawowa w Wiskitkach, Norbert Wolniewicz - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Zuzanna Zarębska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej
 
Laureaci w kategorii IV (szkoły ponadpodstawowe): Maja Badowska - Zespół Szkół w Mszczonowie, Oliwia Chojecka - Zespół Szkół w Mszczonowie, Sylwia Czarnecka - Zespół Szkół w Mszczonowie, Marcin Dębski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Jessica Gouiea - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie, Adam Kędziorek - Świetlica „Świetlik” w Żyrardowie, Krzysztof Michalak - Zespół Szkół w Mszczonowie, Julia Rzepecka - Zespół Szkół w Mszczonowie, Oliwia Salamon - Zespół Szkół w Mszczonowie, Emilia Ślęzak - Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów w Mszczonowie, Natalia Tkaczyk - Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie, Wiktoria Witecka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie
 
Pamiętajcie, kolejność wymienionych laureatów nie świadczy o zdobytych przez nich miejscach.
 
Serdecznie podziękowania za zaangażowanie i udział kierujemy do:
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Filipa de Girarda w Żyrardowie 
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Żyrardowie 
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Reja w Żyrardowie 
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. E. Orzeszkowej w Żyrardowie 
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Henryka Sienkiewicza w Żyrardowie 
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie 
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Puszczy Mariańskiej 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej, Filia w Korabiewicach 
Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie 
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II we Franciszkowie 
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Wiskitkach 
Szkoła Podstawowa w Bartnikach 
Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego w Radziejowicach 
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej w Żyrardowie 
Zespół Szkół w Mszczonowie 
Zespół Szkół Nr 2 w Żyrardowie 
Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów w Mszczonowie 
Miejskie Przedszkole nr 2 w Żyrardowie 
Miejskie Przedszkole Nr 9 W Żyrardowie 
Niepubliczne Przedszkole Gabilandia 
Świetlica „Świetlik” w Żyrardowie 
Osiedlowy Dom Kultury w Żyrardowie 
Klub Osiedlowy „Koliber” w Żyrardowie 
 
 

Kalendarium

Kalendarz

«czerwiec 2024»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Banery

Banery

Zarząd Powiatu

Stopka

Dane adresowe:

Starostwo Powiatowe
96-300 Żyrardów
ul. Limanowskiego 45
NIP: 838-16-10-589
REGON: 750151250

Godziny pracy urzędu:

Dzień Godzina
poniedziałek:  8.00 - 16.00
wtorek:  8.00 - 16.00
środa:  8.00 - 17.00
czwartek:  8.00 - 16.00
piątek:  8.00 - 15.00

 

Kontakt telefoniczny:

Dział
Numer tel
Centrala telefoniczna  +48 46 856 61 00
Biuro obsługi – kancelaria  +48 46 856 61 65
Sekretariat Zarządu  +48 46 856 61 22
Biuro Rady  +48 46 856 61 51

 

E-mail:
starosta@powiat-zyrardowski.pl
starostwo@powiat-zyrardowski.pl

Inspektor Ochrony Danych Joanna Trusińska

tel.: 22 350 01 40, iod@powiat-zyrardowski.pl

Nasz powiat

  • mapa powiatu żyrardowskiego
  • Żyrardów
  • Mszczonów
  • Puszcza Mariańska
  • Radziejowice
  • Wiskitki