Treść strony

Wyniki konkursu "Św. Jan Paweł II - Nasz Przyjaciel"

Blisko 200 prac wpłynęło na druga edycję konkursu plastycznego „Św. Jan Paweł II - Nasz Przyjaciel" organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Żyrardowie pod patronatem Starosty Powiatu Żyrardowskiego Krzysztofa Dziwisza. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poziomu dostarczonych dzieł. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, aby wybrać te najlepsze. Wszystkim autorom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Informacje o dacie i miejscu wręczenia nagród pojawią się wkrótce na naszej stronie. Bądźcie na bieżąco.

Dziękujemy naszym partnerom oraz patronom konkursu.

- Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie

- Oratorium św. Jana Bosko w Żyrardowie

- Centrum Polskiemu im. Ignacego Jana Paderewskiego w Brukseli

-  Mt5,14 Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego

Z radością publikujemy wyniki:

W kategorii I: wiek przedszkolny komisja konkursowa przyznała:

I miejsce: Sofia Rastevska, Osiedlowy Dom Kultury w Żyrardowie

II miejsce: Antonina Sobańska, Miejskie Przedszkole nr 9 w Żyrardowie 

 

W kategorii II: wiek szkolny (klasy I-III szkół podstawowych) komisja konkursowa przyznaje:

I miejsce: Natalia Baran, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie

II miejsce: Łucja Nalej, Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

III miejsce: Diana Kukil, Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Hanna Łojszczyk, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

Wyróżnienie: Antoni Maciejczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Grzegorz Kowalski

Wyróżnienie: Nikola Bąk, Szkoła Podstawowa w Wiskitkach

Wyróżnienie: Ignacy Jaworski, Szkoła Podstawowa w Bartnikach

Wyróżnienie: Lena Badowska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Jagna Szewczyk, Szkoła Podstawowa w Szczawinie Kościelnym

Wyróżnienie: Zofia Siemińska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzelach

Wyróżnienie: Alan Czarnecki, Barbara Rzepecka, Wiktoria Walczak, Zofia Ziółkowska, Szkoła Podstawowa w Sannikach

Wyróżnienie: Agata Adamiak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Żyrardowie

 

W kategorii III wiek szkolny (klasy IV-VIII szkół podstawowych) jury przyznaje:

I miejsce: Katarzyna Ohrysko, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie

II miejsce: Aurelia Konarska, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

III miejsce: Julia Szymańska, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

Wyróżnienie: Maria Kubiak, Karolina Lipińska, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

Wyróżnienie: Karol Siniarski, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

Wyróżnienie: Jakub Kuran, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

Wyróżnienie: Amelia Piasecka, Szkoła Podstawowa w Mszczonowie

Wyróżnienie: Adela Maciejczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Kinga Maciszewska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Patryk Sobiecki, Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Lena Stronias, Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

Wyróżnienie: Patryk Januszewski, Szkoła Podstawowa w Słubicach

Wyróżnienie: Michał Krystecki, Szkoła Podstawowa w Słubicach

Wyróżnienie: Olga Zalewska i Kalina Papierowska, Szkoła Podstawowa w Sannikach

Wyróżnienie: Adrian Biniewicz, Szkoła Podstawowa w Sannikach

Wyróżnienie: Bartosz Szymański, Filio Siennicki, Szkoła Podstawowa w Sannikach

 

W kategorii IV: młodzież szkół ponadpodstawowych komisja konkursowa nagrodziła:

I miejsce: Aleksandra Szmalec, Liceum Ogólnokształcące w Mszczonowie

II miejsce: Natalia Sęk, Liceum Ogólnokształcące w Puszczy Mariańskiej.

III miejsce: Irina Lutskova, Liceum Ogólnokształcące w Mszczonowie

Wyróżnienie: Zuzanna Szlaga, Liceum Ogólnokształcące w Mszczonowie

Wyróżnienie: Julia Federowicz, Zespół Szkół w Mszczonowie 

 

W kategorii V osoby pełnoletnie komisja konkursowa nagrodziła:

I miejsce: Maria Witecka

II miejsce: Ewa Termena 

 

W kategorii VI: rodzeństwa, rodziny,  koła, kluby, stowarzyszenia, parafie komisja konkursowa przyznaje:

I miejsce: Halina Ogrodowska, DPS przy ul. Sosabowskiego w Żyrardowie

II miejsce: Andrzej Oracki, DPS przy ul. Limanowskiego w Żyrardowie

III miejsce: Justyna i Lena Popielarz

Wyróżnienie: Iwona Osmolak, DPS przy ul. Limanowskiego w Żyrardowie

Wyróżnienie: Ryszard Knul, DPS przy ul. Limanowskiego w Żyrardowie

Wyróżnienie: Zofia Kalicka, DPS przy ul. Limanowskiego w Żyrardowie

Wyróżnienie: Tadeusz Sadowski, DPS przy ul. Sosabowskiego w Żyrardowie

Wyróżnienie: Renata Borzęcka, DPS przy ul. Sosabowskiego w Żyrardowie

Wyróżnienie: Andrzej Popłoński, DPS przy ul. Sosabowskiego w Żyrardowie