Treść strony

Informacja o przystąpieniu do konsultacji społecznych

Ogłoszenie o przystąpieniu do konsultacji społecznych na podstawie § 2 ust. 1-3 i § 4 ust. 1-2 uchwały nr XLI/244/10 Rady Powiatu Żyrardowskiego z dnia 10 września 2010 r. w sprawie sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Starosta Powiatu Żyrardowskiego ogłasza przystąpienie do konsultacji społecznych w przedmiocie projektu uchwały Rady Powiatu Żyrardowskiego w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków, położonych na obszarze powiatu żyrardowskiego.

Konsultacje będą prowadzone w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mających siedzibę i działających na terenie powiatu żyrardowskiego:

  • termin: 03.01.2023 r., godz. 9:00,
  • miejsce: Starostwo Powiatowe w Żyrardowie, ul. Limanowskiego 45, pok. 206,
  • osoba upoważniona do przeprowadzenia spotkania: Dyrektor Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych lub wyznaczony przez niego pracownik Wydziału.

Banery

  • Platforma E-COM STP służy do przyjmowania płatności internetowych na rzecz Powiatu Żyrardowskiego.
  • Dyżury aptek
  • Biletomat - elektroniczna rejestracja do kolejki internetowej
  • Nieodpłatna pomoc prawna
  • Zamówienia publiczne - platforma zakupowa
  • Transmisje obrad  Rady Powiatu Żyrardowskiego

Banery

Zarząd Powiatu